Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Copywriting, Sklepy internetowe

Sulphur
Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Przewiń niżej
01
Cel

Sklep internetowy

Współpracę rozpoczęliśmy od wdrożenia nowej strony dedykowanej sklepowi internetowemu, której estetyka miała współgrać z nową szatą graficzną produktów kosmetycznych.

03
Co zrobiliśmy?

Współpracujemy z Sulphur już od ponad roku. Poza sklepem internetowym stworzyliśmy...

Pojedyncze zlecenie zaowocowało dłuższą współpracą: nasza biznesowa znajomość trwa już ponad rok:) W tym czasie zajmowaliśmy się optymalizacją strony, prowadzimy kampanie w Google Ads i Facebook, przygotowujemy teksty do: opisów kategorii i jednostkowych produktów, kampanii reklamowych, bieżących działań marketingowych.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Strony www
Business League Awards

Business League Awards

To prestiżowe wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest redakcja czasopisma Businesswoman & life. W plebiscycie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy wyróżniający się na rynku: profesjonalizmem, najwyższą dbałością o etykę biznesową ii innowacyjnością. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony www wydarzenia oraz zaprojektowanie logo. W szybkim terminie, z sugestią Klienta, że ma być elegancko, ale nie przesadnie elegancko. Do tego nowocześnie i przejrzyście.
Grafika
Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes to salon kosmetyczny specjalizujący się w stylizacji i w szkoleniach z pielęgnacji rzęs i brwi. Zlecenie obejmowało przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej ( logo, wizytówki, certyfikaty ukończenia szkoleń). Miało być elegancko i klasą, postawiliśmy więc na złoto-czarną stylistykę oraz minimalizm.
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.
Grafika, Strony www
Fundacja Wiatr w Skrzydła

Fundacja Wiatr w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Projekty

Mamy jeszcze wiele
ciekawych projektów

Zapoznaj się również z innymi naszymi realizacjami