Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Copywriting, Sklepy internetowe, Strony www

Sulphur
Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Przewiń niżej
01
Cel

Sklep internetowy

Współpracę rozpoczęliśmy od wdrożenia nowej strony dedykowanej sklepowi internetowemu, której estetyka miała współgrać z nową szatą graficzną produktów kosmetycznych. W trakcie współpracy wdrożyliśmy również nową stronę główną firmy (sulphur.com.pl). Napisaliśmy wiele treści na ulotki reklamowe, opisy produktów itd. Prowadziliśmy również kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku a także wsparliśmy Klienta prowadząc kampanie mailingowe, które dodatkowo wspierają sprzedaż.

03
Co zrobiliśmy?

Współpracujemy z Sulphur już od ponad roku. Poza sklepem internetowym stworzyliśmy...

Pojedyncze zlecenie zaowocowało dłuższą współpracą: nasza biznesowa znajomość trwa już ponad rok:) W tym czasie zajmowaliśmy się optymalizacją strony, prowadzimy kampanie w Google Ads i Facebook, przygotowujemy teksty do: opisów kategorii i jednostkowych produktów, kampanii reklamowych, bieżących działań marketingowych.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider Navigation
Grafika
Kamienica smaku- projekt logo

Kamienica smaku- projekt logo

To od kilku lat najpopularniejsza restauracja w Gorzowie Wielkopolskim. Kultowe już miejsce nie tylko spotkań biznesowych, okolicznościowych, ale i rodzinnych. Właścicielkom już na etapie tworzenia restauracji zależało na spójnej koncepcji: od wiodącej kolorystyki lokalu, po grafikę prezentowaną na logo, banerach i menu. I właśnie zaprojektowanie logo i szaty graficznej menu było naszym zadaniem.
Strony www
threeelements

threeelements

Strona internetowa dla ośrodka na Kaszubach.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Strony www
Luking

Luking

Strona www dla dewelopera.
Sklepy internetowe
Decorolis- sklep internetowy

Decorolis- sklep internetowy

Decorolis to pracownia i sklep internetowy tworzące m.in. spersonalizowane plakaty, foto kalendarze, metryczki. Nowoczesne, minimalistyczne i nietuzinkowe. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej  oraz przygotowanie opisów i kategorii produktów. Wdrożyliśmy również specjalne rozwiązanie pozwalające Klientowi na własnoręczne dodanie, wykadrowanie i zamówienie swojego projektu na wybranych materiałach. Napisaliśmy opisy produktów, opisy kategorii i inne treści pomagające w zwiększaniu konwersji w sklepie.
Projekty

Mamy jeszcze wiele
ciekawych projektów

Zapoznaj się również z innymi naszymi realizacjami