Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Copywriting, Sklepy internetowe, Strony www

Sulphur
Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Przewiń niżej
01
Cel

Sklep internetowy

Współpracę rozpoczęliśmy od wdrożenia nowej strony dedykowanej sklepowi internetowemu, której estetyka miała współgrać z nową szatą graficzną produktów kosmetycznych. W trakcie współpracy wdrożyliśmy również nową stronę główną firmy (sulphur.com.pl). Napisaliśmy wiele treści na ulotki reklamowe, opisy produktów itd. Prowadziliśmy również kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku a także wsparliśmy Klienta prowadząc kampanie mailingowe, które dodatkowo wspierają sprzedaż.

03
Co zrobiliśmy?

Współpracujemy z Sulphur już od ponad roku. Poza sklepem internetowym stworzyliśmy...

Pojedyncze zlecenie zaowocowało dłuższą współpracą: nasza biznesowa znajomość trwa już ponad rok:) W tym czasie zajmowaliśmy się optymalizacją strony, prowadzimy kampanie w Google Ads i Facebook, przygotowujemy teksty do: opisów kategorii i jednostkowych produktów, kampanii reklamowych, bieżących działań marketingowych.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Strony www
EB-Gabinet
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Grafika
Projekt graficzny logo

Projekt graficzny logo

Logo dla sklepu internetowego produkującego obrazy drukowane na PCV.
Projekty

Mamy jeszcze wiele
ciekawych projektów

Zapoznaj się również z innymi naszymi realizacjami