Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Grafika, Strony www

Fundacja Wiatr
w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Przewiń niżej
01
Cel

Identyfikacja wizualna, materiały graficzne print & digital, strona www

O każdym naszym projekcie z pewnością możemy powiedzieć, że jest wyjątkowy. Jednak, kiedy otrzymaliśmy prośbę o przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej od Fundacji „Wiatr w skrzydła” wiedzieliśmy, że będzie to coś więcej (i nie mamy na myśli przygotowania materiałów graficznych i strony www). Pomożecie? Pomożemy! Dziewczyny wykonują kawał świetnej roboty dla innych, więc zależało nam na przygotowaniu identyfikacji wizualnej, która im to ułatwi. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ich stronę www, przygotowaliśmy spójną identyfikację wizualną i materiały graficzne.

03
Materiały graficzne

Wiatr w skrzydła

Nazwa jest jednoznaczna, ale wymagała nie do końca jednoznacznego podejścia podczas projektowania. Udało się jednak wypracować spójną strategię identyfikacji. Powstało już wiele realizacji. Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na nasze pełne wsparcie od projektu, aż po wydruk.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.
Strony www
Business League Awards

Business League Awards

To prestiżowe wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest redakcja czasopisma Businesswoman & life. W plebiscycie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy wyróżniający się na rynku: profesjonalizmem, najwyższą dbałością o etykę biznesową ii innowacyjnością. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony www wydarzenia oraz zaprojektowanie logo. W szybkim terminie, z sugestią Klienta, że ma być elegancko, ale nie przesadnie elegancko. Do tego nowocześnie i przejrzyście.
Copywriting, Sklepy internetowe
Sulphur Busko Zdrój

Sulphur Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Grafika
Projekt graficzny logo

Projekt graficzny logo

Logo dla sklepu internetowego produkującego obrazy drukowane na PCV.
Grafika
Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes to salon kosmetyczny specjalizujący się w stylizacji i w szkoleniach z pielęgnacji rzęs i brwi. Zlecenie obejmowało przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej ( logo, wizytówki, certyfikaty ukończenia szkoleń). Miało być elegancko i klasą, postawiliśmy więc na złoto-czarną stylistykę oraz minimalizm.
Projekty

Mamy tego więcej!
Zobacz nasze inne realizacje.

Jeśli zainteresował Cię ten projekt- sprawdź również nasze pozostałe realizacje.