Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Grafika, Strony www

Fundacja Wiatr
w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Przewiń niżej
01
Cel

Identyfikacja wizualna, materiały graficzne print & digital, strona www

O każdym naszym projekcie z pewnością możemy powiedzieć, że jest wyjątkowy. Jednak, kiedy otrzymaliśmy prośbę o przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej od Fundacji „Wiatr w skrzydła” wiedzieliśmy, że będzie to coś więcej (i nie mamy na myśli przygotowania materiałów graficznych i strony www). Pomożecie? Pomożemy! Dziewczyny wykonują kawał świetnej roboty dla innych, więc zależało nam na przygotowaniu identyfikacji wizualnej, która im to ułatwi. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ich stronę www, przygotowaliśmy spójną identyfikację wizualną i materiały graficzne.

03
Materiały graficzne

Wiatr w skrzydła

Nazwa jest jednoznaczna, ale wymagała nie do końca jednoznacznego podejścia podczas projektowania. Udało się jednak wypracować spójną strategię identyfikacji. Powstało już wiele realizacji. Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na nasze pełne wsparcie od projektu, aż po wydruk.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Copywriting, Sklepy internetowe, Strony www
Sulphur Busko Zdrój

Sulphur Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Strony www
CRM Doradztwo
Sklepy internetowe
Decorolis- sklep internetowy

Decorolis- sklep internetowy

Decorolis to pracownia i sklep internetowy tworzące m.in. spersonalizowane plakaty, foto kalendarze, metryczki. Nowoczesne, minimalistyczne i nietuzinkowe. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej  oraz przygotowanie opisów i kategorii produktów. Wdrożyliśmy również specjalne rozwiązanie pozwalające Klientowi na własnoręczne dodanie, wykadrowanie i zamówienie swojego projektu na wybranych materiałach. Napisaliśmy opisy produktów, opisy kategorii i inne treści pomagające w zwiększaniu konwersji w sklepie.
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Grafika
Projekt graficzny logo

Projekt graficzny logo

Logo dla sklepu internetowego produkującego obrazy drukowane na PCV.
Projekty

Mamy tego więcej!
Zobacz nasze inne realizacje.

Jeśli zainteresował Cię ten projekt- sprawdź również nasze pozostałe realizacje.