Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Strony www

SiS
Poland

Strona www dla firmy doradczej.
Przewiń niżej
01
Cel

SIS POLAND

SIS Poland to zespół specjalistów zapewniający swoim Klientom z branży TSL kompleksową obsługę: od likwidacji szkód po rozliczanie pracy kierowców. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie intuicyjnej strony internetowej; o tradycyjnej strukturze ale zarazem nowoczesnej. Cały projekt oparty został o system zarządzania treścią WordPress. Klient otrzymał więc gotową stronę, którą dowolnie może edytować czy aktualizować bez dodatkowych kosztów pracy programisty.
Więcej projektów

Podobne projekty

Slider
Strony www
Luking

Luking

Strona www dla dewelopera.
Grafika
Projekt graficzny logo

Projekt graficzny logo

Logo dla sklepu internetowego produkującego obrazy drukowane na PCV.
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.