Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Strony www
Strona www dla dewelopera.
Przewiń niżej
01
Goal

O Kliencie i projekcie

Luking jest czymś więcej niż firmą deweloperską - to zespół specjalistów, których pasją są nieruchomości inwestycyjne. Nietuzinkowość, intuicyjność i „to coś” - takie były oczekiwania względem strony, którą mięliśmy zaprojektować i wdrożyć. Nie miał być to klasyczny one page, a strona, na której Klienci mogą zapoznać się szczegółowo z inwestycjami, obliczyć szacunkowe koszta kredytu, wyszukać inwestycje w konkretnej okolicy. Docelowo strona została również przygotowana do samodzielnego dodawania ogłoszeń przez użytkowników.

Więcej

Podobne projekty

Slider
Strony www
CRM Doradztwo
Grafika
Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes to salon kosmetyczny specjalizujący się w stylizacji i w szkoleniach z pielęgnacji rzęs i brwi. Zlecenie obejmowało przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej ( logo, wizytówki, certyfikaty ukończenia szkoleń). Miało być elegancko i klasą, postawiliśmy więc na złoto-czarną stylistykę oraz minimalizm.
Strony www
Business League Awards

Business League Awards

To prestiżowe wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest redakcja czasopisma Businesswoman & life. W plebiscycie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy wyróżniający się na rynku: profesjonalizmem, najwyższą dbałością o etykę biznesową ii innowacyjnością. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony www wydarzenia oraz zaprojektowanie logo. W szybkim terminie, z sugestią Klienta, że ma być elegancko, ale nie przesadnie elegancko. Do tego nowocześnie i przejrzyście.
Strony www
Bariatria TCHP
Projekty

Mamy więcej projektów
które mogą Cię zainteresować!

Zobacz co jeszcze zrealizowaliśmy.