Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Strony www
Strona www dla dewelopera.
Przewiń niżej
01
Goal

O Kliencie i projekcie

Luking jest czymś więcej niż firmą deweloperską - to zespół specjalistów, których pasją są nieruchomości inwestycyjne. Nietuzinkowość, intuicyjność i „to coś” - takie były oczekiwania względem strony, którą mięliśmy zaprojektować i wdrożyć. Nie miał być to klasyczny one page, a strona, na której Klienci mogą zapoznać się szczegółowo z inwestycjami, obliczyć szacunkowe koszta kredytu, wyszukać inwestycje w konkretnej okolicy. Docelowo strona została również przygotowana do samodzielnego dodawania ogłoszeń przez użytkowników.

Więcej

Podobne projekty

Slider
Copywriting, Sklepy internetowe
Sulphur Busko Zdrój

Sulphur Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Sklepy internetowe
Decorolis- sklep internetowy

Decorolis- sklep internetowy

Decorolis to pracownia i sklep internetowy tworzące m.in. spersonalizowane plakaty, foto kalendarze, metryczki. Nowoczesne, minimalistyczne i nietuzinkowe. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej  oraz przygotowanie opisów i kategorii produktów. Wdrożyliśmy również specjalne rozwiązanie pozwalające Klientowi na własnoręczne dodanie, wykadrowanie i zamówienie swojego projektu na wybranych materiałach. Napisaliśmy opisy produktów, opisy kategorii i inne treści pomagające w zwiększaniu konwersji w sklepie.
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Strony www
SiS Poland

SiS Poland

Strona www dla firmy doradczej.
Projekty

Mamy więcej projektów
które mogą Cię zainteresować!

Zobacz co jeszcze zrealizowaliśmy.