Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Strony www
Przewiń niżej
01
Cel

EB Gabinet- gabinet kosmetyczny

Estetyka i piękno - to dwa słowa, które określają profil działalności naszych Klientek i główne wymagania co do zaprojektowania i wdrożenia strony internetowej. EB Gabinet to gabinet kosmetyczny z ponad 30 letnim doświadczeniem, w którym oferowane są popularne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne, oraz wysoce specjalistyczne jak laseroterapia.

Projekt bazuje na CMS WordPress. Klientki mogą same edytować treść, zdjęcia i inne elementy, które mogą ulec zmianie. Strona została stworzona w taki sposób, aby dopasowywała się do urządzeń mobilnych. 

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Grafika, Strony www
Fundacja Wiatr w Skrzydła

Fundacja Wiatr w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Strony www
Luking

Luking

Strona www dla dewelopera.
Grafika
Kamienica smaku- projekt logo

Kamienica smaku- projekt logo

To od kilku lat najpopularniejsza restauracja w Gorzowie Wielkopolskim. Kultowe już miejsce nie tylko spotkań biznesowych, okolicznościowych, ale i rodzinnych. Właścicielkom już na etapie tworzenia restauracji zależało na spójnej koncepcji: od wiodącej kolorystyki lokalu, po grafikę prezentowaną na logo, banerach i menu. I właśnie zaprojektowanie logo i szaty graficznej menu było naszym zadaniem.
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Sklepy internetowe
Decorolis- sklep internetowy

Decorolis- sklep internetowy

Decorolis to pracownia i sklep internetowy tworzące m.in. spersonalizowane plakaty, foto kalendarze, metryczki. Nowoczesne, minimalistyczne i nietuzinkowe. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej  oraz przygotowanie opisów i kategorii produktów. Wdrożyliśmy również specjalne rozwiązanie pozwalające Klientowi na własnoręczne dodanie, wykadrowanie i zamówienie swojego projektu na wybranych materiałach. Napisaliśmy opisy produktów, opisy kategorii i inne treści pomagające w zwiększaniu konwersji w sklepie.
Projekty

Mamy również inne,
ciekawe, zakończone projekty

Zapoznaj się z innymi zrealizowanymi projektami