Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Strony www
Strona internetowa dla ośrodka na Kaszubach.
Przewiń niżej
01
CEL

Threeelements.pl

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej ośrodka wypoczynkowego na Kaszubach. Zlecenie wyjątkowe bo wyjątkowe jest samo miejsce - Klienci stworzyli je w duchu 4 żywiołów i zależało nam, żeby strona to wyeksponowała. W realizacji wykorzystaliśmy system WordPress, który pozwala na rozszerzenie funkcjonalności w przyszłości.

Projekty

Nadal mamy więcej
interesujących projektów

Zobacz co jeszcze zrealizowaliśmy z największą starannością.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Strony www
SiS Poland

SiS Poland

Strona www dla firmy doradczej.
Grafika
Kamienica smaku- projekt logo

Kamienica smaku- projekt logo

To od kilku lat najpopularniejsza restauracja w Gorzowie Wielkopolskim. Kultowe już miejsce nie tylko spotkań biznesowych, okolicznościowych, ale i rodzinnych. Właścicielkom już na etapie tworzenia restauracji zależało na spójnej koncepcji: od wiodącej kolorystyki lokalu, po grafikę prezentowaną na logo, banerach i menu. I właśnie zaprojektowanie logo i szaty graficznej menu było naszym zadaniem.
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.
Sklepy internetowe
Carbeco.pl

Carbeco.pl

Sklep internetowy oferujący sprzedaż węgla workowanego.