Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Strony www
Strona internetowa dla ośrodka na Kaszubach.
Przewiń niżej
01
CEL

Threeelements.pl

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej ośrodka wypoczynkowego na Kaszubach. Zlecenie wyjątkowe bo wyjątkowe jest samo miejsce - Klienci stworzyli je w duchu 4 żywiołów i zależało nam, żeby strona to wyeksponowała. W realizacji wykorzystaliśmy system WordPress, który pozwala na rozszerzenie funkcjonalności w przyszłości.

Projekty

Nadal mamy więcej
interesujących projektów

Zobacz co jeszcze zrealizowaliśmy z największą starannością.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Strony www
Bariatria TCHP
Grafika, Strony www
Fundacja Wiatr w Skrzydła

Fundacja Wiatr w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Copywriting, Sklepy internetowe, Strony www
Sulphur Busko Zdrój

Sulphur Busko Zdrój

Nasz Klient jest jedynym w Polsce producentem leków na bazie solanki siarczkowej i wodnego wyciągu borowinowego oraz naturalnych dermokosmetyków SPA.
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Strony www
Business League Awards

Business League Awards

To prestiżowe wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest redakcja czasopisma Businesswoman & life. W plebiscycie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy wyróżniający się na rynku: profesjonalizmem, najwyższą dbałością o etykę biznesową ii innowacyjnością. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony www wydarzenia oraz zaprojektowanie logo. W szybkim terminie, z sugestią Klienta, że ma być elegancko, ale nie przesadnie elegancko. Do tego nowocześnie i przejrzyście.
Grafika
Projekt graficzny logo

Projekt graficzny logo

Logo dla sklepu internetowego produkującego obrazy drukowane na PCV.