Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Sklepy internetowe
Sklep internetowy oferujący sprzedaż węgla workowanego.
przewiń niżej
01
Cel

Carbeco.pl

Firma Carbeco jest dostawcą ekogroszku premium w wygodnych 25-kilogramowych workach. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie sklepu internetowego, opracowanie i wdrożenie strategii reklamowej w mediach społecznościowych oraz Google Ads, oraz stworzenie tekstów do reklam. Trudno nam się rozstać i kontynuujemy współpracę od roku 🙂

Projekt poza wdrożeniem Woocommerce wymagał dodatkowych, niestandardowych wdrożeń jak na przykład wymagana przez przepisy walidacja numeru pesel.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Strony www
Streamline
Strony www
EB-Gabinet
Strony www
Business League Awards

Business League Awards

To prestiżowe wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest redakcja czasopisma Businesswoman & life. W plebiscycie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy wyróżniający się na rynku: profesjonalizmem, najwyższą dbałością o etykę biznesową ii innowacyjnością. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony www wydarzenia oraz zaprojektowanie logo. W szybkim terminie, z sugestią Klienta, że ma być elegancko, ale nie przesadnie elegancko. Do tego nowocześnie i przejrzyście.
Strony www
Bariatria TCHP
Strony www
Strona internetowa Edugorzow

Strona internetowa Edugorzow

Strona internetowa dla szkoły dla dorosłych Edugorzow.pl
Projekty

Mamy więcej
ciekawych realizacji

Zobacz również nasze inne zrealizowane projekty