Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Sklepy internetowe
Przewiń niżej
01
Cel

Artcakes- sklep internetowy

Tworząc nową stronę Artcakes- głównym założeniem było ułatwienie obsługi na urządzeniach mobilnych. Już większość zakupów robimy z ekranów naszych smartfonów, dlatego decyzja o projekcie mobile first była oczywista. 

Klientka oczekiwała niestandardowych rozwiązań, które udało nam się wdrożyć. Docelowo nasze rozwiązania poprawiły sprzedaż w sklepie internetowym o kilkadziesiąt procent. A przecież to dla właściciela biznesu jest jedną z najważniejszych cech jego nowego sklepu e-commerce, prawda?

Efekty możesz zobaczyć poniżej lub obejrzeć wersję live.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider Navigation
Strony www
SiS Poland

SiS Poland

Strona www dla firmy doradczej.
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.
Grafika, Strony www
Fundacja Wiatr w Skrzydła

Fundacja Wiatr w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Strony www
Szkoła Kierowców RE-WA

Szkoła Kierowców RE-WA

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Klientowi zależało przede wszystkim na przejrzystości i minimalistycznym layoucie z racji szerokiej grupy docelowej (od 18 latków po osoby starsze).
Strony www
Streamline
Projekty

Mamy również inne,
ciekawe, zakończone projekty

Zapoznaj się z innymi zrealizowanymi projektami