Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Sklepy internetowe
Przewiń niżej
01
Cel

Artcakes- sklep internetowy

Tworząc nową stronę Artcakes- głównym założeniem było ułatwienie obsługi na urządzeniach mobilnych. Już większość zakupów robimy z ekranów naszych smartfonów, dlatego decyzja o projekcie mobile first była oczywista. 

Klientka oczekiwała niestandardowych rozwiązań, które udało nam się wdrożyć. Docelowo nasze rozwiązania poprawiły sprzedaż w sklepie internetowym o kilkadziesiąt procent. A przecież to dla właściciela biznesu jest jedną z najważniejszych cech jego nowego sklepu e-commerce, prawda?

Efekty możesz zobaczyć poniżej lub obejrzeć wersję live.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider Navigation
Strony www
threeelements

threeelements

Strona internetowa dla ośrodka na Kaszubach.
Sklepy internetowe
Inoar – sklep internetowy

Inoar – sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki. Zastosowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Całość oparta jest o system Woocommerce pozwalający na łatwe zarządzanie stanem magazynowym oraz sprzedażą.
Grafika
Kamienica smaku- projekt logo

Kamienica smaku- projekt logo

To od kilku lat najpopularniejsza restauracja w Gorzowie Wielkopolskim. Kultowe już miejsce nie tylko spotkań biznesowych, okolicznościowych, ale i rodzinnych. Właścicielkom już na etapie tworzenia restauracji zależało na spójnej koncepcji: od wiodącej kolorystyki lokalu, po grafikę prezentowaną na logo, banerach i menu. I właśnie zaprojektowanie logo i szaty graficznej menu było naszym zadaniem.
Grafika, Strony www
Fundacja Wiatr w Skrzydła

Fundacja Wiatr w Skrzydła

Pełna obsługa graficzna oraz wykonanie strony www
Grafika
Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes- projekt logo

Golden Lashes to salon kosmetyczny specjalizujący się w stylizacji i w szkoleniach z pielęgnacji rzęs i brwi. Zlecenie obejmowało przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej ( logo, wizytówki, certyfikaty ukończenia szkoleń). Miało być elegancko i klasą, postawiliśmy więc na złoto-czarną stylistykę oraz minimalizm.
Projekty

Mamy również inne,
ciekawe, zakończone projekty

Zapoznaj się z innymi zrealizowanymi projektami