Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
WhatsApp
791929013
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Sklepy internetowe
Przewiń niżej
01
Cel

Artcakes- sklep internetowy

Tworząc nową stronę Artcakes- głównym założeniem było ułatwienie obsługi na urządzeniach mobilnych. Już większość zakupów robimy z ekranów naszych smartfonów, dlatego decyzja o projekcie mobile first była oczywista. 

Klientka oczekiwała niestandardowych rozwiązań, które udało nam się wdrożyć. Docelowo nasze rozwiązania poprawiły sprzedaż w sklepie internetowym o kilkadziesiąt procent. A przecież to dla właściciela biznesu jest jedną z najważniejszych cech jego nowego sklepu e-commerce, prawda?

Efekty możesz zobaczyć poniżej lub obejrzeć wersję live.

Więcej projektów

Podobne realizacje

Slider
Sklepy internetowe
Carbeco.pl

Carbeco.pl

Sklep internetowy oferujący sprzedaż węgla workowanego.
Grafika
Dombud Zachód

Dombud Zachód

Dombud to jedna z najbardziej znanych deweloperów w zachodniej Polsce. Klient zlecił nam zaprojektowanie banerów reklamowych nowej inwestycji. Odpowiadaliśmy również za koordynację działań alpinistycznych przy montaży wielkopowierzchniowego billboardu na ścianie szczytowej bloku w Gorzowie Wielkopolskim.
Strony www
Streamline
Grafika
Kamienica smaku- projekt logo

Kamienica smaku- projekt logo

To od kilku lat najpopularniejsza restauracja w Gorzowie Wielkopolskim. Kultowe już miejsce nie tylko spotkań biznesowych, okolicznościowych, ale i rodzinnych. Właścicielkom już na etapie tworzenia restauracji zależało na spójnej koncepcji: od wiodącej kolorystyki lokalu, po grafikę prezentowaną na logo, banerach i menu. I właśnie zaprojektowanie logo i szaty graficznej menu było naszym zadaniem.
Strony www
Luking

Luking

Strona www dla dewelopera.
Projekty

Mamy również inne,
ciekawe, zakończone projekty

Zapoznaj się z innymi zrealizowanymi projektami