Jeszcze sekunda
Menu
Email:
office@creativetrust.pl
Każdy Klient to nowe drzewo
sadzimy drzewa
Jaka powinna być i ile kosztuje strona internetowa?

Jaka powinna być i
ile kosztuje strona internetowa?

10 stycznia 2022
Scroll Down

W internecie jest bardzo wiele ofert, w których koszt strony internetowej to nawet 500zł. Istnieje bardzo wiele zapytań w google takich jak: ile kosztuje strona internetowa.

Jak widać oferty promocyjne są, funkcjonują. Dlaczego jednak w przeważającej części stworzenie strony czy sklepu internetowego jest wielokrotnie wyższe?

Ile kosztuje strona internetowa i dlaczego tak tanio?

Działając w Polsce od dochodu należy opłacić podatek. Sprzedawcy pozostaje więc w kieszeni 420zł. Z tego musi opłacić koszty biura rachunkowego, ZUS, prąd i inne dodatkowe koszty. Dlatego takie firmy muszą działać skalą, czyli takie strony nie tworzyć a produkować. Być może uznasz, że nie potrzebujesz wyjątkowego wyglądu swojej strony, ale czy na pewno?

Cel

Każdy biznes ma jeden podstawowy i najważniejszy cel- zarabiać. Strona internetowa ma więc za zadanie realizację sprzedaży, nakłonienie odwiedzającego do skorzystania z Twoich usług bądź zakupu właśnie Twoich produktów. Dlatego wybierając osobę bądź firmę, której powierzysz budowanie Twojego wizerunku w sieci musisz zwrócić uwagę na realizację celu. Bardzo często spotykamy się z briefami, w których “agencja” pyta o kolorystykę strony, styl bądź strony konkurencji, które Ci się podobają, ale rzadko kiedy spotkasz się z pytaniem: kto jest Twoim Klientem? Jakie problemy rozwiązuje Twój produkt? Jaki jest cel Twojego biznesu?

Wybierz mądrze komu powierzysz swój wizerunek

Cel jest najważniejszym etapem rozmów przed rozpoczęciem realizacji. Dalej powinny się dziać rzeczy, o których być może nie masz pojęcia. Czy wiesz, że na odbiór Twojej strony i wywołanie emocji mają wpływ na przykład kolory? Pomyśl o kolorze czerwonym – coca cola, mc Donald’s, Youtube. Albo kolor niebieski: HP, Facebook, PZU. Znaczenie ma bardzo wiele elementów związanych ze stroną nazywanych UI/UX. Wybierając więc osobę bądź firmę, która zajmie się wykonaniem Twojej strony www lub sklepu internetowego wybierasz wiedzę i doświadczenie w marketingu i sprzedaży. Możesz mieć najpiękniejszą stronę na świecie, ale nic to nie da skoro nie będzie spełniała swojego założenia. Dlatego dobra, realizująca cele strona internetowa nie może kosztować 500 zł, co nie oznacza też, że musi kosztować kilknaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Napisz do nasz w zakładce Kontakt oraz zapoznaj się z naszą Oferta a z przyjemnością powiemy Ci ile będzie kosztowała Twoja nowa, spełniająca założenia strona www lub sklep internetowy.

Posted in Strony wwwTags:
Write a comment